تابناک چرم

فروش عمده و خرده بیش از 30 مدل چرم طبیعی مرغوب

شرکت تولیدی اقیانوس چرم تابناک بامسئولیت محدود و شماره ثبت 55178 و شناسه ملی 14010831350و دارنده برند اقیانوس چرم باشماره ثبت علامت 423911در صنعت چرم ایران ودارنده نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)ازمرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن وتجارت ونیزدارنده نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال(نمادساماندهی ) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بانام مختصار تابناک چرم در شهرک صنعتی چرم شهر تبریز قرار دارد .این شرکت فعالیت خود در زمینه چرم را از سال 1390 آغاز کرده است و اولین مشتریان خود را از میان تولید کنندگان کیف و کفش در سطح تبریز به دست آورده است سپس با توسعه فعالیت خود توانسته مشتریان دائمی در شهرستان های استان و تهران را به دست آورد .

با توجه به اینکه فروش این شرکت در این مدت به صورت عمده صورت گرفته است از اوایل سال 1400 با به وجود آوردن زیر ساخت های لازم تصمیم به ارائه محصولات خود به صورت خرده وبدون واسطه در بستر اینترنت ( آنلاین ) و در سطح ایران نموده است .

این شرکت برای تسهیل در ارائه خدمات فروش به مشتریان و هنرمندان دست دوز چرمی که مصرف محدود چرمی دارند اقدام به افتتاح فروشگاه در سطح شهر تبریز نموده است تا مشتریان و هنرمندان تبریزی به صورت حضوری و خرده وبدون واسطه از محصولات متنوع این شرکت خرید نمایند و همچنین به جهت ارائه خدمات فروش به مشتریان و هنرمندان دست دوز چرمی که در کل ایران قرار دارند اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت واپلیکیشن فروشگاهی نموده تا مشتریان با مراجعه به وب سایت ویا دانلود اپلیکیشن تابناک از کافه بازارونصب آن درگوشی خود و انتخاب محصولات متنوع این شرکت بتوانند به سهولت خرید نمایند.

شما تولیدکنندگان محترم محصولات چرمی در این وب سایت و اپلیکیشن با انواع چرمهای طبیعی گاوی وبزی مخصوص کیف وکفش وصنایع دست دوز چرمی که با تنوع صفحه وتنوع رنگ با مواد اولیه با کیفیت وخام کشتار صنعتی تولید وعرضه می شود آشنا خواهید شد .

شما برای تولید محصولات متنوع وبا کیفیت چرمی نیازمند استفاده از چرمهای مرغوب هستید.

شرکت تولیدی اقیانوس چرم تابناک مفتخر است بااستفاده از دستگاه های پیشرفته چرمسازی وپرسنل متعهد وبا تجربه خود این نیاز را برای شما تولید کنندگان محصولات چرمی برآورد نماید.

از اقدامات دیگر این شرکت استفاده از لوازمات بسته بندی جدید و کاملا محکم وشیک برای بسته بندی چرم بصورت خرده (شقه ای) است. تا از هرگونه تا خوردگی و خورد شدن و خیس شدن چرم در هنگام حمل و باربری جلوگیری شده و چرم بصورت صحیح و سالم در اسرع وقت به دست مشتریان برسد .

 

امید که این شرکت با افزایش کیفیت و تنوع بیشتر محصولات بتواند رضایت مشتریان خود راجلب نماید .