قیمت روز چرم طبیعی

قیمت روز چرم طبیعی
حضور انواع مختلفی از چرم خام طبیعی با ویژگی‌ها و قابلیت های منحصر به فردی که از آن برخوردارند موجب شده است تا در بازار چرم با رنج قیمتی متفاوتی به فروش برسند. گفتنی است آنچه در خرید و فروش چرم طبیعی اهمیت بسیاری دارد، قیمت روز چرم طبیعی است.نوسانات قیمت در بازار چرم طبیعی شرایطی را برای خریداران چرم خام طبیعی فراهم نموده است تا پیش از خرید چرم خام در صدد برآورد قیمت روز چرم طبیعی باشند. با این حال علاوه بر آن که اصالت و کیفیت چرم طبیعی نقش موثری به هنگام خرید ایفا میکند، قیمت روز چرم طبیعی را میتوان به عنوان یکی از فاکتورهای مهم در این زمینه معرفی نمود.

آنچه در این مقاله می خوانید :

با این حال اگر شما هم جزء علاقه مندان به خرید چرم طبیعی هستید و یا در این حوزه فعالیت دارید، نیاز است تا پیش از هر چیزی از قیمت روز چرم طبیعی مطلع باشید. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی قیمت روز چند نمونه از چرم طبیعی در فروشگاه تابناک چرم که باکیفیت‌ترین انواع چرم طبیعی گاوی و بزی را با قیمت مناسبی به بازار عرضه میکند، را بررسی نماییم.

بررسی قیمت روز چرم طبیعی

همانطور که میدانید چرم طبیعی از پوست حیوانات مختلفی به دست می‌آید و با توجه به این که هر یک دارای ویژگی‌هایی هستند، بنابراین میتوان چرم طبیعی را در انواع مختلفی تهیه نمود که با این حال بیشترین کاربرد را در تولید محصولات چرمی متنوعی همچون کیف، کفش و غیره دارد. لازم به ذکر است چرم گاوی و چرم بزی به عنوان پرکاربردترین و با کیفیت‌ترین انواع چرم خام طبیعی معرفی شده که خود به انواعی تقسیم بندی میشوند. اما آنچه در این بخش اهمیت دارد، قیمت روز چرم طبیعی است. به همین دلیل میخواهیم قیمت روز چند نمونه از انواع چرم گاوی و چرم بزی در تابناک چرم را مورد بررسی قرار دهیم.

چرم ناپا گاوی

در میان انواع چرم گاوی، عنوان گران قیمت‌ترین و باکیفیت چرم به چرم ناپا گاوی تعلق دارد. البته قیمت آن با توجه به کیفیت و ابعاد آن متغیر میباشد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. ضد آب بودن، انعطاف پذیری بالا، کشسانی ایده آل و دوام و ماندگاری بالا و عدم حفظ رطوبت از ویژگی‌های برجسته چرم ناپای گاوی به شمار میرود. در تابناک چرم قیمت روز چرم طبیعی این نوع از چرم گاوی در بازه 490.000 تومان — 2.756.250 تومان به فروش می رسد.

چرم ناپا گاوی بازه قیمتی ( تومان)
ناپا گاوی طوسی تیره ۱.۲۰۷.۵۰۰ تومان – ۲.۷۵۶.۲۵۰ تومان
ناپا گاوی عسلی ۱.۰۵۳.۵۰۰ تومان – ۲.۳۲۷.۵۰۰ تومان
ناپا گاوی فیروزه ای ۲.۲۸۳.۷۵۰ تومان
ناپا گاوی قهوه ای ۱.۹۳۵.۵۰۰ تومان – ۲.۱۰۷.۰۰۰ تومان

قیمت روز چرم طبیعی ناپای گاوی

چرم شبرو گاوی

چرم شبرو گاوی نمونه دیگری از باکیفیت‌ترین چرم طبیعی است که برای تولید آن از مرغوب‌ترین پوست گاو استفاده میشود. بافت مقاوم و محکم چرم شبرو گاوی موجب شده است تا برای ساخت محصولات چرمی مانند کیف، کفش بهترین گزینه باشد. گفتنی است از مزیت‌های این نوع چرم گاوی میتوان به مقاومت در برابر آسیب‌های خارجی و سایش، ماندگاری و دوام بالا، انعطاف پذیری بالا و ظاهری لوکس و زیبای آن اشاره نمود. در حال حاضر تابناک چرم این نوع چرم را با قیمت روز چرم طبیعی در بازه قیمتی 2.033.500 تومان — 2.278.500 تومان و با رنگبندی‌های متنوع به بازار عرضه میکند.

چرم شبرو گاوی بازه قیمتی ( تومان)
شبرو گاوی عسلی ۲.۰۵۸.۰۰۰ تومان
شبرو گاوی قهوه ای براق ۲.۰۳۳.۵۰۰ تومان – ۲.۲۷۸.۵۰۰ تومان

قیمت روز چرم طبیعی شبرو گاوی

چرم لیزارد گاوی

با انجام فرآیندهای خاصی بر روی پوست گاو نمونه دیگری از چرم گاوی به نام چرم لیزارد به دست می‌آید که از بافت و الگوی ویژه‌ و منحصر به فردی برخوردار است. اگر بخواهیم ویژگی‌های چرم لیزارد گاوی را برشماریم میتوانیم ویژگی‌هایی همچون استحکام بالا، مقاومت و دوام بالا، تنوع در رنگبندی، حس لطافت، طراحی زیبا و خیره کننده و غیره را برشماریم. با این حال بازه قیمتی 340.000 تومان — 2.018.750 تومان در فروشگاه تابناک چرم به عنوان قیمت روز چرم طبیعی به مشتریان ارائه میشود.

چرم لیزارد گاوی بازه قیمتی ( تومان)
لیزارد گاوی بنفش ۱.۲۷۴.۰۰۰ تومان – ۱.۸۲۰.۰۰۰ تومان
لیزارد گاوی زرد ۳۸۶.۷۵۰ تومان – ۱.۷۷۴.۵۰۰ تومان
لیزارد گاوی طوسی ۵۴۶.۰۰۰ تومان – ۱.۸۸۸.۲۵۰ تومان
لیزاردگاوی سفید ۷۱۰.۵۰۰ تومان – ۱.۲۰۰.۵۰۰ تومان

قیمت روز چرم طبیعی لیزارد گاوی

چرم کروکودیل گاوی

عنوان کمیاب‌ترین انواع چرم گاوی به چرم کروکودیل تعلق دارد. زیبایی خاص با طرح و نقش‌های بی نظیری که بر روی آن ایجاد میشود گزینه مناسبی برای ساخت محصولات چرمی است. البته باید خاطر نشان کرد با توجه به آن که این نوع چرم گاوی جزء چرم‌های وارداتی به شمار می‌آید، از این رو قیمت تمام شده‌ی آن به نسبت سایر چرم‌ها بسیار بالا است اما با این وجود توانسته طرفداران بسیاری را در بازار چرم به سوی خود جذب کند. این در حالی است قیمت روز چرم طبیعی کروکودیل گاوی در تابناک چرم با بازه قیمتی 396.000 تومان — 2.697.750 تومان برآورد شده است.

چرم کروکودیل گاوی بازه قیمتی ( تومان)
کروکودیل گاوی بنفش ۸۱۶.۷۵۰ تومان – ۱.۶۳۳.۵۰۰ تومان
کروکودیل گاوی زرشکی ۴۲۰.۷۵۰ تومان – ۱.۷۵۷.۲۵۰ تومان
کروکودیل گاوی قهوه ای ۵۹۳.۷۵۰ تومان – ۱.۹۹۵.۰۰۰ تومان
کروکودیل گاوی طوسی ۹۱۵.۷۵۰ تومان – ۲.۶۹۷.۷۵۰ تومان

قیمت روز چرم طبیعی کروکودیل گاوی

چرم ماکروروکوی گاوی

چرم ماکروروکوی گاوی از محصولات منحصر به فرد تابناک چرم است که به منظور جلب رضایت مشتریان این نوع چرم گاوی توسط دستگاه‌های مخصوصی با طرح‌های درشت‌تری به نسبت روکوی گاوی تولید و به بازار چرم طبیعی تبریز عرضه میشود. باید خاطر نشان کرد چرم ماکروروکوی گاوی مقاومت بالایی در برابر سایش دارد و بسیار منعطف است. هم چنین از نظر ظاهری نیز علاوه بر طراحی خاص و منحصر به فرد از ظاهری شیک و بسیار براقی برخوردار است. گفته میشود این نوع چرم با کیفیت بسیار عالی و قیمتی مناسب با بازه قیمتی 396.000 تومان — 2.565.000 تومان در تابناک چرم به فروش میرود.

چرم ماکروروکوی گاوی بازه قیمتی( تومان)
ماکرو روکو گاوی زرد ۳۹۶.۰۰۰ تومان – ۲.۱۲۸.۵۰۰ تومان
ماکرو روکو گاوی سبز یشمی ۱.۳۶۱.۲۵۰ تومان – ۱.۷۰۷.۷۵۰ تومان
ماکرو روکو گاوی عسلی ۱.۱۴۰.۰۰۰ تومان – ۲.۵۶۵.۰۰۰ تومان
ماکرو روکو گاوی مشکی ۴۹۸.۷۵۰ تومان – ۲.۱۶۱.۲۵۰ تومان

قیمت روز چرم طبیعی ماکروروکوی گاوی

چرم ناپای بزی

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع چرم از مرغوب‌ترین پوست بز به دست می‌آید که در فرآیند تولید آن جای مو بر روی چرم پس از پاکسازی همچنان باقی می ماند. ظاهر زیبا و جذاب چرم ناپای بزی باعث میشود تا استفاده از آنها به عنوان چرم کیفی زیبایی و جذابیت بسیاری را به کیف‌های چرمی و هم چنین مشتریان منتقل کند. در خصوص قیمت روز چرم طبیعی ناپای بزی میتوان گفت این نوع چرم بزی در بازه قیمتی 220.000 تومان — 591.250 تومان تولید و در اختیار مشتریان تابناک چرم قرار میگیرد.

چرم ناپا بزی بازه قیمتی ( تومان)
ناپا بزی آبی فیروزه ای ۴۵۳.۷۵۰ تومان
ناپا بزی زرد خردلی ۳۵۷.۵۰۰ تومان – ۵۶۳.۷۵۰ تومان
ناپا بزی زرشکی ۳۰۲.۵۰۰ تومان – ۴۵۳.۷۵۰ تومان
ناپا بزی ویزون ۴۴۰.۰۰۰ تومان – ۵۶۳.۷۵۰ تومان

قیمت روز چرم ناپای بزی

چرم فلوتر بزی

در میان چرم‌های فلوتر، چرم فلوتر بزی در لیست باکیفیت‌ترین چرم‌های طبیعی قرار دارد. از ویژگی‌های برجسته‌ی چرم فلوتر بزی میتوان به حضور چرم دانه‌های ریز و حالت تیکه تیکه شده و پرزمانند این نوع چرم بزی اشاره کرد. گفته میشود چرم فلوتر بزی به دلیل قرار گرفتن آن در محلول شیمیایی مخصوصی در مقایسه با سایر چرم‌های طبیعی از لطافت و نرمی خاصی برخوردار است. تابناک چرم این نوع چرم طبیعی را در رنگبندی های متنوعی تولید و در بازه قیمتی 208.000 تومان — 673.750 تومان در فروشگاه اینترنتی چرم خود عرضه میکند.

چرم فلوتر بزی بازه قیمتی( تومان)
فلوتر بزی آبی کلاسیک ۲۳۳.۷۵۰ تومان – ۴۴۰.۰۰۰ تومان
فلوتر بزی زرد خردلی ۲۲۰.۰۰۰ تومان – ۴۲۶.۲۵۰ تومان
فلوتر بزی طوسی ۳۱۶.۲۵۰ تومان – ۵۰۸.۷۵۰ تومان
فلوتر بزی سبز یشمی ۳۴۳.۷۵۰ تومان – ۴۴۰.۰۰۰ تومان

قیمت روز چرم فلوتر بزی

نتیجه گیری

به طور کلی آنچه در زمان خرید انواع چرم طبیعی از اهمیت بسیاری برخوردار است، اطلاع از قیمت روز چرم طبیعی است. با توجه به این که هر ساله تولیدکنندگان و عرضه کنندگان چرم طبیعی تحت شرایط مختلفی قیمت محصولات خود را تغییر میدهند از این رو نمیتوان قیمت ثابتی برای انواع چرم طبیعی در نظر گرفت. در این مقاله سعی کردیم با بررسی قیمت روز چند نمونه از انواع چرم طبیعی گاوی و بزی در تابناک چرم شما را در این امر یاری کنیم. امیدواریم برایتان مفید واقع شود.

 

اشتراک گذاری در :

مقالات مرتبط

تفاوت چرم کیفی و کفشی در چیست؟

سالهاست که چرم طبیعی به عنوان یک ماده ارزشمند با ویژگی های خاص شناخته میشود. حضور انواع مدلهای شیک و به روز کیف و کفش های چرمی در بازار نشان از آن است که چرم طبیعی هرگز از مد نمی افتد و چه بسا روز به روز به طرفداران آن افزوده میشود. اما در این میان یکی از اساسی ترین سوالاتی که اغلب علاقه مندان به چرم طبیعی با آن روبه رو هستند این است که “تفاوت چرم کیفی و کفشی در چیست؟” برای پاسخ به این سوال نیاز است تا علاوه بر آن که نسبت به چرم کیفی و چرم کفشی شناخت کاملی داشته باشید، تفاوت های این دو چرم را بدانید.

مطالعه بیشتر
ویژگی های هورس چرم

چرم هورس چیست؟

از میان انواع مختلف چرم طبیعی، لقب پرطرفدارترین و محبوب ترین چرم به چرم هورس تعلق دارد. سطحی نرم، پرزدار و مخملی شکل هورس چرم نشان از آن است که این نوع چرم طبیعی با روش پرداخت خاصی تولید میشود. از سوی دیگر اگر پردازش هورس به درستی انجام گیرد این چرم را میتوان به شیوه های مختلفی رنگ آمیزی نمود و طرح ها و الگوهای ویژه و خاصی را بر روی آن نقش بست.با این حال میتوان چرم طبیعی هورس را به عنوان یکی از باارزش ترین انواع چرم طبیعی معرفی نمود.

مطالعه بیشتر
چگونه کفش چرم تبریز را تشخیص دهیم؟

کفش چرم تبریز

کفش چرم تبریز تلفیقی از سبک مدرن و کفش اصیل است به طوری که می توان زیبایی ظاهری و کیفیت بالای آن را عامل اصلی شهرت این محصول چرمی در شهر تبریز دانست. تبریز، پایتخت چرم و کفش ایران، به عنوان بهترین و معروف‌ترین مرکز تولید انواع کفش های‌ چرم اصل زنانه و مردانه شناخته می شود. از طرفی آمارها نشان می دهد که حدود 80 درصد از چرم های دست دوز و محصولات آن در این شهر تولید و به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل است که تبریز توانسته بیشترین سهم را در بازار کفش چرم از آن خود کند.

مطالعه بیشتر
عمر چرم طبیعی چند سال است؟

طول عمر چرم طبیعی

زیبایی خیره کننده چرم طبیعی نشان از آن است که این ماده شیک و لوکس در صنعت مد به جایگاه ویژه‌ای دست یافته است به طوری که از آن به عنوان یک متریال پرطرفدار یاد میشود . در کنار زیبایی، گران قیمت بودن آن نسبت به سایر متریال‌ها موجب شده تا به یک ماده لوکس و باارزش تبدیل گردد. اما مهمترین و در عین حال پرتکرارترین سوالی که بسیاری از علاقه مندان به چرم طبیعی با وجود گران قیمت بودن چرم با آن روبه رو هستند این است که طول عمر چرم طبیعی چند سال است؟

مطالعه بیشتر

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من

خرید بهترین و باکیفیت ترین
چرم های طبیعی